top of page

Veterinární klinika IVET

 

Odborná činnost naší kliniky byla zahájena 26.ledna 1998. V té době malá klinika s pouze 2 lékaři měla za cíl poskytovat kvalitní odbornou práci s přiměřeným vybavením. Začátek nebyl jednoduchý, nicméně kvalita poskytovaných služeb k nám přiváděla stále více a více klientů. Postupně začali na klinice pracovat další veterinární lékaři a dařilo se nám úspěšně rozšiřovat i naše přístrojové a nástrojové vybavení.

  

Náš záměr, poskytovat špičkovou odbornou práci, nás nutil dále se vzdělávat a nevyhnutelně nás tlačil k tomu, abychom se vydali cestou specializace jednotlivých lékařů na zcela konkrétní kategorie veterinární medicíny. V současné době jsme tak schopni vedle kvalitní všeobecné medicíny, poskytovat i služby v různých směrech nadstandardní, specializované. 

    

4.1.2010 byla otevřena nová budova na adrese Ke Kamýku 996/3 v Praze 4. Budova o rozloze více, než 300 metrů čtverečních provozní plochy, umožňuje našemu týmu poskytovat služby v předpokládaném rozsahu a kvalitě. Naši klienti tuto skutečnost vnímají a naše klientela stále narůstá. Proto můžeme pro naše pacienty provozovat špičkové, a tedy velmi nákladné vybavení, jako je CT, endoskopie, USG atd.

  

V současné době pracuje na klinice 8 lékařů a 8 sester. Každý z nich je schopen poskytnout služby na vysoké úrovni, odpovídající nejnovějším poznatkům medicíny. K tomu napomáhá soustavné postgraduální vzdělávání.

 

Naše pracoviště slouží jako referenční pro mnoho jiných veterinárních zařízení v celé České republice.

 

Veterinární klinika IVET

Veterinární klinika IVET

Recepce

Recepce

Čekárna s recepcí

Čekárna s recepcí

Čekárna

Čekárna

Ordinace

Ordinace

Operační sál

Operační sál

CT - tomografie

CT - tomografie

Laboratoř

Laboratoř

Rehabilitační místnost

Rehabilitační místnost

RTG

RTG

Sonografie

Sonografie

Hospitalizace

Hospitalizace

bottom of page