top of page

Veterinární klinika IVET


Veterinární klinika IVET

Odborná činnost naší kliniky byla zahájena 26.ledna 1998. V té době malá klinika s pouze 2 lékaři měla za cíl poskytovat kvalitní odbornou práci s přiměřeným vybavením. Začátek nebyl jednoduchý, nicméně kvalita poskytovaných služeb k nám přiváděla stále více a více klientů. Postupně začali na klinice pracovat další veterinární lékaři a dařilo se nám úspěšně rozšiřovat i naše přístrojové a nástrojové vybavení.


Náš záměr, poskytovat špičkovou odbornou práci, nás nutil dále se vzdělávat a nevyhnutelně nás tlačil k tomu, abychom se vydali cestou specializace jednotlivých lékařů na zcela konkrétní kategorie veterinární medicíny. V současné době jsme tak schopni vedle kvalitní všeobecné medicíny, poskytovat i služby v různých směrech nadstandardní, specializované.


4.1.2010 byla otevřena nová budova na adrese Ke Kamýku 996/3 v Praze 4. Budova o rozloze více, než 300 metrů čtverečních provozní plochy, umožňuje našemu týmu poskytovat služby v předpokládaném rozsahu a kvalitě. Naši klienti tuto skutečnost vnímají a naše klientela stále narůstá. Proto můžeme pro naše pacienty provozovat špičkové, a tedy velmi nákladné vybavení, jako je CT, endoskopie, USG atd.


V současné době pracuje na klinice 8 lékařů a 8 sester. Každý z nich je schopen poskytnout služby na vysoké úrovni, odpovídající nejnovějším poznatkům medicíny. K tomu napomáhá soustavné postgraduální vzdělávání.


Naše pracoviště slouží jako referenční pro mnoho jiných veterinárních zařízení v celé České republice.

Poslední příspěvky >>>
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Spojte se s námi >>>
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • RSS Social Icon
Archiv článků >>>
Další témata >>>
Zatím žádné štítky
bottom of page